Speedminton®

Компанія Speedminton GmbH, заснована в 2002 році та подарувала світові новий вид спорту: кросмінтон/швидкісний бадмінтон! Його прості правила роблять цей спорт однаково привабливим як для швидкісних силових гравців, так і для спортсменів-рекреаторів - усіх, хто може тримати ракетку! Будь то змагання чи вільний стиль: кросмінтон/швидкісний бадмінтон - це гра без обмежень.

Speedminton® - це виробник найсучаснішого обладнання для кросмінтона/швидкісного бадмінтона з найкращих матеріалів: ракетки з алюмінію або вуглецю, запатентовані волани Speeder®, корти та інше - все, що потрібно для гри на пляжі, у парках або на вулиці. Ніяких сіток не потрібно! Грайте де завгодно та будь-коли!

Короткий історичний огляд

У 2001 році в берлінському районі Кройцберг зібралися перші гравці, які були в захваті від більш швидкої і більш вітростійкої гри ніж бадмінтон. Деякі з них заснували невелику компанію - Speedminton GmbH, якій вдалося перенести ідею на абсолютно новий вид спорту - швидкісний бадмінтон - і на протязі всього лише п'яти років розробити відповідний інвентар для цього виду спорту. Speedminton® почав продавати свої перші ігрові набори в 2005 році і з тих пір продовжує зростати. 01.01.2016 новий вид спорту отримав свою офіційну назву - Кросмінтон.

Співпраця з ISBO та найкращими спортсменами, дало Speedminton® можливість покращити якість свого обладнання. З часткою ринку 80%, Speedminton® є світовим лідером на ринку обладнання для кросмінтона/швидкісного бадмінтона. На підтримку розвитку цього виду спорту, Speedminton® робить пожертви різним організаціям пов'язаним з кросмінтоном/швидкісним бадмінтоном по всьому світу. У 2011 році в Берліні відбувся перший ISMO Speedminton® Чемпіонат світу з кросмінтону.

Кросмінтон/швидкісний бадмінтон завойовує світ. До цієї гри приєдналися вже більше 2,5 мільйонів гравців-аматорів, більшість з яких у Європі, а також в Австралії, Маврикії та Бразилії - всюди ви можете побачити продукцію Speedminton®. У 2012 році а в Каліфорнії була заснова компанія Speedminton® Sporting Goods Inc.

Speedminton GmbH (Головний офіс)

Trachenbergring 85
12249 Berlin
Німеччина

Tel.: 0049 (30) 69 56 77 40
Fax: 0049 (30) 69 56 77 41
Email: info-garbage-@-garbage-speedminton-garbage-.-garbage-com