Що таке Speedminton®?

 

„The Ferrari of racketsports.“ (T-Online)                                        

„Bye bye birdie, hello Speedminton!“ (New York Times)

 

"Speedminton® - лідер ринку обладнання для кроссмінтона. Кроссмінтон (відомий так само як Спідбадмінтон) поєднує в собі найкраще з тенісу, сквошу і бадмінтону. Це гра, в яку ви можете грати де завгодно і коли завгодно!"

"Гра дуже проста в підготовці і не вимагає сітки: корт складається з двох квадратів, розміром 5,5 х 5,5 метрів кожен, з відстанню між ними 12,8 метра. Speeder® (назва наших воланів) розроблений для гри в приміщенні і на вулиці. Він був розроблений коротше, важче і вужче, ніж волани, використовувані в традиційному бадмінтоні. Він стійкий до вітру, водонепроникний і може світитися навіть в темряві, якщо використовується зі вставкою для підсвічування Speedligh."

Кроссмінтон дуже простий в освоєнні, і всього за кілька ударів ви опануєте їм і швидко почнете грати на високому рівні!

"У цю гру можна грати де завгодно - на пляжі, на задньому дворі, у парку, на парковці і на будь-яких великих відкритих майданчиках. Для тих, хто захоче зіграти повноцінний матч, ми створили Easy Court, який легко встановити - два квадрата по 5,5 х 5,5 метра кожен (ігрове поле) за секунди розташовуються на відстані 12,8 метра. Для проведення матчу у вас будуть спеціально затверджені правила."

Ця гра доставляє масу задоволення гравцям будь-якого віку, в неї можна грати як в одиночному, так і в парному розряді.

Будь то на пляжі, в парку або на галявині ... виходьте на вулицю і грайте в Кроссмінтон!