Де завгодно, будь-коли

За допомогою обладнання Speedminton® ви можете грати де завгодно та в будь-який час! Все, що вам потрібно - це дві ракетки, Speeder®, і все. Speeder® - спеціально розроблений волан для гри на відкритому повітрі, стійкий до вітру (до сили вітру 4 бали) та має стабільний шлях польоту до 30 метрів. Для вас немає обмежень: грайте в парку, на вулиці чи на задньому дворі - веселощі гарантовані. Сітки немає, а за допомогою волана з підствіткою NIGHT Speeder® ви можете грати навіть у темряві.

Для тих, хто хоче зіграти повноцінний матч, ми створили Easy Court. Два квадрати 5,5 м кожний (ігрове поле) встановлюються за лічені секунди на відстані 12,8 м - Ваш корт готовий до гри!

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПЕРШИХ ВРАЖЕНЬ ПРО ГРУ, ПОДИВІТЬСЯ ВІДЕО!

Speedminton® інструкція

1. Почати гру варто з волана FUN Speeder® (червона спідниця, жовта головка)

2. Розійдіться на відстань близько 5 м між вами та вашим партнером.

3. Подача повинна бути зроблена на рівні талії.

4. Коли ви освоїте гру з воланом Speeder®, збільште відстань від свого партнера до 10 м.

5. Тепер перейдіть на волан MATCH Speeder® (жовта спідниця, червона головка). Відстань до вашого партнера повинна становити приблизно 12-15 м.

6. У разі сильного вітру одягніть вітрове кільце на головку волана.

7. Сподобалась гра? Тоді використовувайте Easy Court (два квадрати по 5,5 м на відстані 12,8 м).

8. Бажаєте грати вночі? Використовуйте NIGHT Speeder® (жовта спідниця, прозора головка) і вставте одну вставку для його підсвітки. Надломіть вставку, щільно всуньте її в головку і ви готові. Веселіться від сутінків до світанку!

Правила кросмінтону

Гра

Гра закінчується, коли один гравець досягає 16 очок і триває до різниці в 2 очки переваги однієї зі сторін. Матч складається з трьох ігор до двох перемог.

Подача

Кожен гравець має три послідовні подачі. При кожній подачі розігрується очко. Якщо рахунок стає рівним 15:15 зміна подачі після розіграшу кожного очка. У момент подачі волан повинен знаходитися не вище лінії пояса гравця, що подає, верхні подачі не допускаються. Сторона, що програла завжди має першу подачу в наступній грі.

Очки

Очки нараховуються, якщо волан Speeder® впаде на землю. Всі лінії є частиною ігрового поля. Будь-яке торкання воланом частини тіла гравця вважаються втратою очка.

Зміна сторін

Гравці змінюють сторони після кожної гри. Якщо необхідна третя гра (тай-брейк), гравці змінюють сторони після кожного 6 разігранного очка.

Офіційні правила турніру

Тут ви можете ознайомитись з офіційними правилами турніру Міжнародної організації з кросмінтону (ICO):

ICO